خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

فريادهاي معني دار، سكوت معني دار

   من علمدار شفیعی هستم، این روش صحبت، گزینه روی میز ....

  قبل از شروع صحبت هام روشن کنم نه وابسته به هیچ گروه و حزب و دسته ای هستم و نه مبلغ و اشاعه دهنده هیچ فکر و عقیده و خط فکری کسی و یا گروهی و یا هر چیز دیگری؛ بلکه فقط و فقط عقاید شخصی خودم آن هم مبتنی بر تعالیم و یافته های دینی و انسانی؛ و نهایتا یادداشتهایم را در مورد مسائل مختلف به همراه ساير موضوعات مورد علاقه با توسل به نام و راه امام علي(ع) درمعرض ديد و قضاوت همگان قراردهم تا شايد تلنگری باشد برای حرکتی نو.

  در این فضای ملتهب و پر از تنش کوهنوردی تمام تلاشم بر این بوده ، موضوع اختلافات رسانه ای نشود. نه از جهت مسائل شخصی بلکه با نگرانی از آنکه مبادا دیگر بار ضربه ای به کوه نوردی وارد و اصل فدای حاشیه شود. لیکن به جهات متعددی از جمله طرح مسائل نادرست از سوی عده ای معلوم الحال و مشخص با ادبیاتی یکسان جهت تخریب و با هدف کیش شخصیت ، مرا بر آن داشت تا مسائلی برای جامعه ی کوهنوردی اطلاع رسانی کنم.

  منبع تهمت ها و توهین های مسئول هیئت کوهنوردی لارستان بر علیه اینجانب، که اصلش ناشت گرفته از کینه، بغض و حسادت پشت میز نشین ها همچون.... پناه بوده،....انتظار می رفت که آقایان به جای برافروخته شدن اندکی نسبت به عملکرد خود فکر کرده و با بررسی مسائل پیرامون خود، علت یابی و در جهت هرچه توانمند نمودن ورزش کوهنوردی گام بر می داشتند.

  منتظر باشید....


  این مطلب تا کنون 11 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : کوهنوردی ,مسائل ,
  فريادهاي معني دار، سكوت معني دار

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر